Strona główna > Koncerty > Archiwum koncertowe
 
  WTM
Ogniska Muzyczne
Biblioteka
Koncerty
  W siedzibie WTM
  Królewskie Arkady Sztuki
  Międzynarodowy Festiwal
Organowy Jan Sebastian Bach
  Recitale chopinowskie
  Ogniska Muzyczne
  Promenada
  Edukacja
  Ars Nova
  Archiwum Koncertowe
Edukacja
Praca
Mapa strony
Linki
Kontakt

sezon 2017/2018
sezon 2016/2017
sezon 2015/2016
sezon 2014/2015
sezon 2013/2014
sezon 2012/2013
sezon 2011/2012
sezon 2010/2011
sezon 2009/2010
sezon 2008/2009

Październik 2013

06.10.13
niedziela
godz.12.00
Recital fortepianowy
Weronika Chodakowska
w programie: Beethoven, Chopin, Skriabin, Szymanowski, Prokofiew
13.10.13
niedziela
godz.12.00
Koncert kameralny
Krzysztof Gerus - Michał Pindakiewicz
- duet gitar klasycznych
w programie: Vivaldi, Carulli, Pujol, Gismonti, Bellinati
20.10.13
niedziela
godz.12.00

Koncert liryki wokalnej
Inga Pilchowska - sopran
Ewelina Sielska-Badurek - mezzosopran
Olga Witkowska - fortepian
w programie: Schubert, Wagner, Brahms, Czajkowski, Grieg, R. Strauss
27.10.13
niedziela
godz.12.00
Koncert kameralny
Jadwiga Stanek - altówka
Radosław Kurek - fortepian
w programie: Alwyn, Szostakowicz

do góry

Listopad 2013

07.11.13
czwartek
godz.18.00

Koncert kameralny
Szymon Telecki - skrzypce
Paweł Pawlik - fortepian
w programie: Chopin, Wieniawski, Paderewski, Szymanowski
10.11.13
niedziela
godz.12.00


Adrianna Ferfecka, Anastazja Golachowska
Olga Siemieńczuk, Martyna Piwońska
- sopran
Natalia Ołów, Jadwiga Niebelska - mezzosopran
Ewa Guz-Seroka - fortepian
w programie: Haendel, Mozart, Ogiński, Moniuszko, Puccini
17.11.13
niedziela
godz.12.00

Koncert kameralny
Paweł Janas - akordeon
Wojciech Psiuk - saksofon
w programie: Ravel, Gershwin
20.11.13
środa
godz.17.00

KONCERT LAUREATÓW XXI MIĘDZYNARODOWEGO
SFESTIWALU CHOPINOWSKIEGO NA MAZOWSZU
24.11.13
niedziela
godz.12.00
Recital fortepianowy
MICHAEL SELLERS (USA)
w programie: Chopin

do góry

Grudzień 2013

01.12.13
niedziela
godz.12.00
Koncert kameralny
Michalina Radzińska - skrzypce
Viola Łukaszewska - fortepian
w programie: Brahms, Prokofiew
08.12.13
niedziela
godz.12.00
W hołdzie Schubertowi
Magdalena Szczepanowska - skrzypce
oraz
Dorota Błaszczyńska, Klara Gronet,
Agata Habera, Damian Kułakowski,
Paulina Matusiak, Weronika Weiss
- skrzypce
Justyna Danczowska, Aleksandra Dallali - fortepian
w programie: F. Schubert
15.12.13
niedziela
godz.12.00
Koncert świąteczny uczniów szkół muzycznych
patronat: European Piano Teachers Association
19.12.13
czwartek
godz.18.00
Koncert kameralny:
Trio Classic
Kaori Okuzumi
- fortepian
Piotr Cegielski - skrzypce
Robert Putowski - wiolonczela
w programie m.in.: Beethoven, Ravel, Piazzolla
29.12.13
niedziela
godz.12.00
W świątecznym nastroju
Zespół Muzyki Dawnej FLAUTO DOLCE
kierownictwo artystyczne: Adam Deneka

do góry

Styczeń 2014

12.01.14
niedziela
godz.12.00

Koncert kameralny
Seo Kyeong Yeon - fortepian
Marek Mizera - fortepian
w programie: Schubert
19.01.14
niedziela
godz.12.00

Kosuko Ezaki, Rena Imamura, Anna Hajduk,
Maria Victoria Torres, Roque Casabona Pino,
Tomasz Woźnicki, Dawid Zarzycki
- fotepian
w programie : Rameau, Chopin, Schumann, Rachmaninow
23.01.14
czwartek
godz.18.00



Koncert kameralny
Katarzyna Bujalska, Ewa Czeluśniak,
Magdalena Michalak, Anna Myszkowska,
Ewa Pomianowska
- skrzypce
Franciszek Jasionowski - fortepian
w programie: Bach, Beethoven, Paderewski, Ysaÿe
26.01.14
niedziela
godz.12.00
Mizuko Itakura, Fan Jiang, Ayako Suzuki
Chen Zhao
- fortepian
w programie: Bach, Beethoven, Chopin, Liszt, Krzyżanowski, Twardowski

do góry

Luty 2014

02.02.14
niedziela
godz.12.00


Koncert muzyki i poezji
Danuta Nagórna - recytacje
Marta Gozdecka - fortepian

w programie: Chopin, Schumann, Skriabin
oraz poezje A. Mickiewicza, C. K. Norwida, B. Leśmiana
09.02.14
niedziela
godz.12.00


Koncert kameralny
Agnieszka Korpyta - fortepian
Javier Malebran - fortepian

w programie: Chopin, Liszt, Brahms, Janáček
16.02.14
niedziela
godz.12.00









Koncert pieśni patriotycznej
Monika Wilska-Hasiec, Margarita Sslepakova,
Natalia Jarosiewicz, Barbara Jop
- sopran
Agnieszka Grochala, Justyna Sławiec - mezzosopran
Maria Kuleszo - alt, recytacje
Alina Hoffmann - fortepian

Koncepcja programu i opieka artystyczna:
Jadwiga Rappé

w programie: Chopin, Moniuszko, Żeleński, Karłowicz, Łubieński
23.02.14
niedziela
godz.12.00
W hołdzie Aleksandrowi Zarzyckiemu - w 180 rocznicę urodzin
Dorota Całek - sopran
Katarzyna Bąkowska - skrzypce
Urszula Świerczyńska - fortepian
Franciszek Jasionowski - fortepian

w programie: A. Zarzycki

do góry

Marzec 2014

02.03.14
niedziela
godz.12.00

Koncert kameralny
MARIE KIYONE - fortepian
PIOTR ZAWADZKI - klarnet
w programie: Clementi, Schumann, Weber, Brahms
05.03.14
środa
godz.19.30
Salon Jazzowy
ARTUR DUTKIEWICZ SOLO PIANO
"program spontaniczny"
09.03.14
niedziela
godz.12.00


ANNA LUIZA ALEKSANDROW, PAWEŁ CZARNY,
NATALIA REICHERT,
MARIA SKARBEK-KIEŁŁCZEWSKA
- altówka
ROMANA ORŁOWSKA, MARIA STERCZYŃSKA - fortepian
w programie: Schubert, Brahms, Vieuxtemps
15.03.14
sobota
godz.11.00
Mała Akademia Muzyki
Spotkania dla dzieci i rodziców wprowadzające
w świat instrumentów i muzyki klasycznej
16.03.14
niedziela
godz.12.00
Recital fortepianowy
MAGDALENA BRZOZOWSKA
w programie: Chopin, Beethoven, Kessler
19.03.14
środa
godz.19.30

Salon Jazzowy
SKOLIAS & DUŻY DO IT
Jorgos Skolias - głos
Bronisław Duży - puzon
23.03.14
niedziela
godz.12.00







MAGDALENA SZCZEPANOWSKA - skrzypce
PIOTR HAUSENPLAS - wiolonczela

KLARA GRONET - skrzypce
NATALIA REICHERT - altówka
DAMIAN KUŁAKOWSKI - altówka
MATEUSZ BŁASZCZAK - wiolonczela
KRZYSZTOF STANIENDA - fortepian
w programie m.in.: Haendel, Tartini, C. Ph. E. Bach, Schubert, Glier
29.03.14
sobota
godz.11.00

Mała Akademia Muzyki
Spotkania dla dzieci i rodziców
wprowadzające w świat
instrumentów i muzyki klasycznej
30.03.14
niedziela
godz.12.00



Koncert kameralny
WERONIKA KOBER - sopran
KYEONG YEON SEO - fortepian
KATARZYNA MAZGAJCZYK - skrzypce
w programie : Bach, Vitali, Mozart, Moniuszko, Wieniawski,
Obradors

do góry

Kwiecień 2014

06.04.14
niedziela
godz.12.00







Koncert kameralny
SILLAGE QUINTET: NATALIA CZEKAŁA - fortepian,
KORNELIA GRADZKA - skrzypce,
DANUTA KULISZ - skrzypce, WADIM ZARYCH - altówka,
DOBRAWA CZOCHER - wiolonczela
oraz:
IGOR KRET - fortepian, ALEKSANDRA SZLAGA - skrzypce, KATARZYNA STASIEWICZ - wiolonczela, TAMARA SZCZEP
- fortepian, ARTUR WIECZERZYNSKI - altówka
w programie: Clementi, Schumann, Weber, Brahms
09.04.14
środa
godz.19.30
Salon Jazzowy
BOGDAN HOŁOWNIA/WOJCIECH PULCYN
w programie: muzyka Henryka Warsa
12.04.14
sobota
godz.11.00
Mała Akademia Muzyki
Spotkania dla dzieci i rodziców wprowadzające
w świat instrumentów i muzyki klasycznej
13.04.14
niedziela
godz.12.00


SOOJUNG NAM, BARBARA MIERNIK,
KRYSTYNA PROPOWYCZ, MEITIAN ZAO
- sopran,
ADAM TOMASZEWSKI - bas/baryton,
LIDIA STROŃSKA - fortepian
w programie: Bach, Haendel, Chopin, Rózycki
26.04.14
sobota
godz.11.00
Mała Akademia Muzyki
Spotkania dla dzieci i rodziców wprowadzające
w świat instrumentów i muzyki klasycznej
30.04.14
środa
godz.19.30

Salon Jazzowy
Miedzynarodowy Dzien Jazzu
PIOTR WYLEŻOŁ
w programie: premiera płyty "Interludia"

do góry

Maj 2014

04.05.14
niedziela
godz.12.00





Uroczysty koncert w 195 urodzin Stanisława Moniuszki
Dorota Lachowicz - sopran,
Gabriela Machowska - fortepian
Kwartet Prima Vista:
Krzysztof Bzówka - skrzypce, Józef Kolinek - skrzypce
Piotr Nowicki - altówka,
Zbigniew Krzymiński - wiolonczela
w programie: Elsner, Moniuszko
10.05.14
sobota
godz.11.00
Mała Akademia Muzyki
Spotkania dla dzieci i rodziców wprowadzające
w świat instrumentów i muzyki klasycznej
11.05.14
niedziela
godz.12.00


Marina Rodriguez Jimenez, Roque Casabona Pino,
Ricardo Ruiz Ruiz, Tetsuro Togawa, Tomasz Woźnicki, Dawid Zarzycki
- fortepian
w programie: Mozart, Czerny, Schubert, Chopin, Schumann, Rachmaninow
14.05.14
środa
godz.19.30
Salon Jazzowy
Wojciech Karolak

18.05.14
niedziela
godz.12.00



Koncert pieśni
Uczniowie Wydziału Wokalnego PSM II stopnia
im. Józefa Elsnera w Warszawie
Barbara Kinga Majewska - opieka artystyczna
Agnieszka Stachurska - fortepian
w programie: Schumann, Abt, Rubinstein, Brahms, Widor
24.05.14
sobota
godz.11.00
Mała Akademia Muzyki
Spotkania dla dzieci i rodziców wprowadzające
w świat instrumentów i muzyki klasycznej
25.05.14
niedziela
godz.12.00

Chen Zhao, Fan Jiang, Mizuho Itakura,
Ayako Suzuki
- fortepian
w programie: Bach, Haydn, Chopin, Paderewski, Rachmaninow, Szostakowicz
28.05.14
środa
godz.19.30
Salon Jazzowy
Marcin Olak Trio

do góry

Czerwiec 2014

01.06.14
niedziela
godz.12.00
JEKATERINA DRZEWIECKA
- recital fortepianowy
w programie: Bach, Chopin, Liszt, Skriabin
07.06.14
sobota
godz.11.00
Mała Akademia Muzyki
Spotkania dla dzieci i rodziców wprowadzające
w świat instrumentów i muzyki klasycznej
08.06.14
niedziela
godz.12.00



Koncert Sekcji Instrumentów Dętych
i Perkusji PSM I st. nr 1 im. Oskara Kolberga w Warszawie
opieka artystyczna i prowadzenie koncertu:
KATARZYNA SKRZYPCZAK
w programie: Haendel, Mozart, Weber, Kolberg, Joplin, Lutosławski
11.06.14
środa
godz.19.30
Salon Jazzowy
BERNARD MASELI
- wirtuoz elektronicznego wibrafonu
14.06.14
sobota
godz.11.00





Koncert Dyplomantów Ognisk Muzycznych WTM
KLARA ŁUCZKA, WOJCIECH SZYMANIK, MARIA WÓJCIK
GABRIELA STANKIEWICZ, ARTUR IGLA, MONIKA KUŚ,
ALICJA MAZEK
- fortepian,
FRANCISZEK SKALSKI - perkusja
KAMILA SIPIKA, MARCEL TOMBOREK,
PAWEŁ WIEJSKI
- gitara
KATARZYNA KANIEWSKA - skrzypce
15.06.14
niedziela
godz.12.00
MARTA GUZIK
- recital fortepianowy
w programie: Bach, Schumann, Debussy
21.06.14
sobota
godz.11.00
Mała Akademia Muzyki
Spotkania dla dzieci i rodziców wprowadzające
w świat instrumentów i muzyki klasycznej
22.06.14
niedziela
godz.12.00

Koncert kameralny
ALEKSANDRA ŚWIDEREK - sopran
KRZYSZTOF TRZASKOWSKI - fortepian
w programie: Mozart, Rossini,Donizetti, Strauss, Chopin
25.06.14
środa
godz.19.30
Salon Jazzowy
WARSAW DIXIE JAZZMEN
STEFAN WOŹNIAKOWSKI
- trąbka
ANDRZEJ „BIGOL” BIGOLAS - klarnet
WŁODZIMIERZ HALIK - saksofon basowy
ZYGMUNT K. JAGODZIŃSKI - banjo

Do góry


Do góry | Strona startowa | Copyright © WTM | Kontakt |