Strona główna > Koncerty > Archiwum koncertowe
 
  WTM
Ogniska Muzyczne
Biblioteka
Koncerty
  W siedzibie WTM
  Królewskie Arkady Sztuki
  Międzynarodowy Festiwal
Organowy Jan Sebastian Bach
  Recitale chopinowskie
  Ogniska Muzyczne
  Promenada
  Edukacja
  Ars Nova
  Archiwum Koncertowe
Edukacja
Praca
Mapa strony
Linki
Kontakt

sezon 2017/2018
sezon 2016/2017
sezon 2015/2016
sezon 2014/2015
sezon 2013/2014
sezon 2012/2013
sezon 2011/2012
sezon 2010/2011
sezon 2009/2010
sezon 2008/2009

Październik 2012

14.10.12
niedziela
godz.12.00
Recital fortepianowy
Mariusz Ciołko
w programie: Bach, Haydn, Chopin, Maciejewski
18.10.12
czwartek
godz.18.00


Wieczór arii i duetów
Joanna Słowikowska - sopran
Robert Kosmala - bas
Emilia Sitarz - fortepian
w programie: Mozart
21.10.12
niedziela
godz.12.00

Anna Wróbel - wiolonczela
Jerzy Maciejewski - fortepian
w programie: Dobrzyński, Franck, Rutkowski, Waghalter, Skarżyński
24.10.12
czwartek
godz.19.30
Koncert jazzowy
z cyklu "Mokotów Jazz Fest"
Jaskułke & Wyleżoł DuoDram

28.10.11
niedziela
godz.12.00
Profesor Marian Borkowski i jego uczniowie

Anna Lewicka-Capiga, Tomasz Flis - fortepian
Marek Snycerski - skrzypce
Ewa Liebchen, Agnieszka Jaworska,
Rafał Jędrzejewski
- flet
Maciej Drapiński - akordeon
Zespół wokalny:
Grzegorz Hardej - kontratenor
Wanda Franek - alt
Paweł Lipowski - tenor
Sebastian Boguszewski - bas
Małgorzata Krynicka - przygotowanie zespołu wokalnego
w programie: Borkowski, Cieślak, Garbal, Godziemba-Trytek, Jankowski, Rochecki

do góry

Listopad 2012

04.11.12
niedziela
godz.12.00
Miniatury fortepianowe
Marta Gozdecka - fortepian
Danuta Nagórna - recytacje
w programie: Chopin, Schumann
08.11.12
czwartek
godz.18.00


Mateusz Konopelski- skrzypce,
Karol Nasiłowski - kontrabas
Karina Górka, Elżbieta Neumann - fortepian
w programie: Ernst, Bottesini, Franck, Wieniawski,
Chausson, Paganini, Stalmierski
11.11.12
niedziela
godz.12.00



Koncert pieśni polskiej
Anna Szostek, Monika Sasinowska - sopran
Katarzyna Ewa Sokołowska - fortepian
w programie: Chopin, Moniuszko, Niewiadomski, Szymanowski, Różycki, Koczalski, Gablenz, Friemann,
Lutosławski, Maklakiewicz, Wichrowski

15.11.12
czwartek
godz.18.00

Koncert kameralny
Studenci UMFC oraz uczniowie
PSM im. J. Elsnera w Warszawie
z klasy skrzypiec prof. Magdaleny Szczepanowskiej
w programie: Haydn, Beethoven, Glier, Kreisler
18.11.12
niedziela
godz.12.00
Recital fortepianowy
Agnieszka Korpyta
w programie: Mozart, Chopin, Liszt, Kapustin
22.11.12
czwartek
godz.18.00
Recital fortepianowy
Justyna Kreft
w programie: Clementi, Chopin, Debussy, Lutosławski
29.11.12
czwartek
godz.18.00
Recital akordeonowy
Rafał Grząka
w programie: Prokofiew, Lundquist, Piazzolla,
Zołotariow, Galliano

do góry

Grudzień 2012

02.12.12
niedziela
godz.12.00
Koncert Kameralny
Agnieszka Orłowska - altówka
Magdalena Kotowska - fortepian
w programie: Brahms, Clarke
09.12.12
niedziela
godz.12.00
Koncert kameralny
Marta Rosińska - sopran
Elwira Janasik - mezzosopran
Sungmin Kang, Adam Postrach, Jin Tae Yoon - tenor
Tomasz Kumięga - baryton
Dagmara Dudzińska - fortepian
w programie: Bononcini, Mozart, Bellini, Moniuszko, Gomes,
Czajkowski, Tosti, Karłowicz

16.12.12
niedziela
godz.12.00
Koncert pieśni, arii i duetów Stanisława Moniuszki
z okazjii zakończenia Roku Moniuszkowskiego

Margarita Slepakova, Monika Wilska - sopran
Barbara Jop, Aleksandra Markowska - mezzosopran
Karolina Czechowska, Yuka Hattori,
Tomasz Chrostowski, Krzysztof Markiewicz
- fortepian
Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa grafik
Joanny Tumiłowicz zatytułowana "Śpiewnik domowy".

w programie: Moniuszko
20.12.12
czwartek
godz.18.00
Koncert kameralny
Katarzyna Bąkowska- skrzypce
Franciszek Jasionowski - fortepian
w programie m.in.: Bach, Telemann, Geminiani, Fauré

do góry

Styczeń 2013

06.01.13
niedziela
godz.12.00





Adriana Ferfecka, Anastazja Golachowska,
Katarzyna Sobczyk, Maria Stasiak,
Martyna Piwońska
- sopran
Natalia Ołów - mezzosopran
Ewa Guz-Seroka - fortepian
opieka artystyczna: dr hab. Jolanta Janucik
w programie: Haendel, Mozart, Offenbach, Verdi, Brahms, Bizet, Mussorgski, Czajkowski, Fauré
10.01.13
czwartek
godz.18.00

Recital akordeonowy
Tomasz Ostaszewski
w programie m.in.: Mozart, Mendelssohn-Bartholdy, Siemonov
12.01.13
sobota
godz.11.00
Koncert kolęd
w wykonaniu uczniów Ognisk Muzycznych
Warszawskiego Towarzystwa Muzycznego
13.01.13
niedziela
godz.12.00
Koncert Kameralny
Jadwiga Stanek - altówka
Daniel Rybicki - flet
w programie: Hoffmeister, Devienne, Arnold
20.01.13
niedziela
godz.12.00
Arie i duety
Aleksandra Okrasa - sopran
Michał Skiepko - tenor
Paweł Rozbicki - fortepian
w programie m.in.: Czajkowski, Puccini, Lehár, Kálmán
27.01.13
niedziela
godz.12.00


Koncert kameralny
Mizuho Itakura, Fan Jiang, Mika Kobayashi,
Ayako Suzuki, Chen Zhao
- fortepian
opieka artystyczna: prof. Maria Szrajber
w programie: Bach, Schubert, Liszt, Debussy, Żeleński

do góry

Luty 2013

10.02.13
niedziela
godz.12.00
Recital fortepianowy
Katarzyna Pietroń-Łabuś
w programie: Bach, Gluck, Beethoven, Chopin, Debussy
13.02.13
środa
godz.18.00

Recital fortepianowy
Chiho Sakamoto
w programie: Beethoven, Chopin, Paderewski
14.02.13
czwartek
godz.18.00

Koncert kameralny
Szymon Telecki - skrzypce
Paweł Pawlik - fortepian
w programie: Brahms, Debussy, Prokofiew, Messiaen
17.02.13
niedziela
godz.12.00

Recital fortepianowy
Dagny Kissas-Baczyńska
w programie: Beethoven, Chopin
21.02.13
czwartek
godz.18.00
Laureaci konkursów
Tomasz Ritter
w programie: Beethoven
24.02.13
niedziela
godz.12.00



Koncert kameralny
Kamil Borkowski - fortepian
Marta Kowalczyk, Agata Nowak - skrzypce,
Paweł Czarny - altówka,
Marianna Sikorska - wiolonczela
w programie: Zarębski, Szostakowicz

do góry

Marzec 2013

03.03.13
niedziela
godz.12.00
Opera w przekroju
Anna Choczaj, Barbara Jop, Sylwia Mazur, Anqi Zhang,
Soo Joung Nam, Anastazja Golachowska,
Sung Ming Kang, Karolina Civis, Anna Kożlakiewicz,
Tatiana Zialewich
Hubert Zapiór, Jakub Milewski, Sławek Urmański,
Paweł Czekała,Łukasz Skrobek, Artur Szałkowski
Hanna Sosińska-Kraski, Kyeong Yeon Seo
- fortepian
w programie: fragmenty oper W. A. Mozarta Wesele Figara i Don Giovanni
07.03.13
czwartek
godz.18.00
Młodzi Kameraliści
Barbara Malcolm, Michał Bielenia, Jan Mazur - skrzypce
Wadim Zarych - altówka
Dobrawa Czocher - wiolonczela
Anna Gut - klarnet
Yuka Hattori, Aleksandra Jankowska, Shoko Miyake,
Yuka Satomi, Yumi Palleschi
- fortepian
w programie: Beethoven, Brahms, Fauré, Szymanowski, Clarke
10.03.13
niedziela
godz.12.00
Koncert kameralny
Hanna Zajączkiewicz - sopran
Olga Anikiej - fortepian
Kamil Łomasko - kontrabas
w programie: Bottesini, Verdi, Dvorák, Puccini, Cilea
14.03.13
czwartek
godz.18.00
Młodzi Kameraliści
Kornelia Grądzka, Małgorzata Waciucionek,
Mateusz Konopelski
- skrzypce,
Marek Karwan - altówka
Marta Kordykiewicz, Ilona Basiak - wiolonczela
Łukasz Chrzęszczyk, Łukasz Krupiński,
Hanna Raniszewska
- fortepian
w programie: Bartók, Prokofiew, Szostakowicz
17.03.13
niedziela
godz.12.00


Koncert poetycko-muzyczny
Joanna Okoń - skrzypce
Robert Skiera - fortepian
Cezary Nowak - recytacje
w programie m.in.: Paderewski, Szymanowski, Różycki
21.03.13
czwartek
godz.18.00



"Fluent Ensemble"
Paweł Janas - akordeon
Wojciech Psiuk - saksofon
w programie: Piazzolla, Lutosławski, Maurice, Przybylski

do góry

Kwiecień 2013

04.04.13
czwartek
godz.18.00
Recital fortepianowy
Jekaterina Drzewiecka
w programie: Mozart, Schumann, Liszt, Debussy
07.04.13
niedziela
godz.12.00
Recital fortepianowy
Marie Kiyone
w programie: Mozart, Liszt, Granados
11.04.13
czwartek
godz.18.00


Koncert w wykonaniu studentów
Wydziału Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej
Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca
Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina w Warszawie
w programie m. in.: Bach, Beethoven, Chopin, Paderewski, Rachmaninow, Karłowicz
14.04.13
niedziela
godz.12.00


Miniatury fortepianowe na cztery ręce
Wasko Piano Duo:
Danuta i Taras Wasko

w programie: Ogiński, Szymanowska, Moniuszko, Mikuli, Noskowski, Zarębski
21.04.13
niedziela
godz.12.00


Koncert liryki wokalnej
Caroline Jestaedt - sopran
Anastasia Levandovskaia - fortepian
w programie: Mozart, Schubert, Schumann, Liszt, Wolf, Strauss
25.04.13
czwartek
godz.18.00

Uczniowie Wydziału Wokalnego PSM II st.
im. Józefa Elsnera w Warszawie
Agnieszka Stachurska - fortepian
w programie: Dvořák

do góry

Maj 2013

12.05.13
niedziela
godz.12.00



Koncert studentów wydziału wokalno-aktorskiego UMFC
w Warszawie
Soojung Nam - sopran
Adam Tomaszewski - baryton Lidia Strońska - fortepian
Krystyna Jaźwińska - słowo o muzyce
w programie: Bach, Mozart, Czajkowski, Liszt, Verdi,
R. Strauss, Rachmaninow, Karłowicz, Perkowski, Baird
19.05.13
niedziela
godz.12.00

Anna Hajduk, Rena Imamura,
Maria Victoria Marquez Torres,
Tomasz Woźnicki, Dawid Zarzycki
- fortepian
w programie: Haydn, Schubert, Chopin, Kisielewski
23.05.13
czwartek
godz.18.00


Koncert kameralny
Chizuko Takagi - fortepian, Piotr Cegielski - skrzypce
Dariusz Dęga - skrzypce, Marek Iwański - altówka
Robert Putowski - wiolonczela
w programie: Zarębski, Kapustin, Hirano
26.05.13
niedziela
godz.12.00







Ayako Suzuki, Chen Zhao, Fan Jiang,
Mizuho Itakura,Mika Kobayashi
- fortepian

Koncert prezentowany w ramach projektu
"Majówka na Skarpie"

w programie: Bach, Chopin, Schumann, Debussy, Twardowski
30.05.13
czwartek
godz.19.00


W hołdzie Grażynie Bacewicz: Duo Bacewicz
Henryka Trzonek
- skrzypce
Katarzyna Glensk- fortepian
w programie: Wieniawski, Szymanowski, Bacewicz, Bartók, Andrzejowski

do góry

Czerwiec 2013

02.06.13
niedziela
godz.12.00


Koncert uczniów klasy fortepianu
ZPSP II st. im. J. Elsnera w Warszawie:
Joanna Krauze, Li Kunfung, Magdalena Prokopowicz,
Jan Wachowski

w programie: Bach, Mozart, Czajkowski, Liszt, Rachmaninow
09.06.13
niedziela
godz.12.00
Koncert Sekcji Instrumentów Dętych i Perkusji
PSM im. Oskara Kolberga w Warszawie
w programie: Mozart, Moniuszko, Ogiński, Joplin, Albéniz
15.06.13
sobota
godz.11.00
Koncert roczny uczniów Ognisk Muzycznych WTM
16.06.13
niedziela
godz.12.00

Koncert kameralny
Bottesini Quintet
oraz
Karol Nasiłowski - kontrabas
Izabela Surma - fortepian
w programie: Bottesini, Brahms
22.06.13
sobota
godz.11.00

Koncert Dyplomantów Ognisk Muzycznych WTM
Zofia Bohosiewicz, Paweł Gałecki,
Filip Kowalski-Ocneanu, Natalia Milewska,
Jan Rozwadowski

fortepian
w programie: : Bach, Chopin, Beethoven

Do góry


Do góry | Strona startowa | Copyright © WTM | Kontakt |