Strona główna > Koncerty > Archiwum koncertowe
 
  WTM
Ogniska Muzyczne
Biblioteka
Koncerty
  W siedzibie WTM
  Królewskie Arkady Sztuki
  Międzynarodowy Festiwal
Organowy Jan Sebastian Bach
  Recitale chopinowskie
  Ogniska Muzyczne
  Promenada
  Edukacja
  Ars Nova
  Archiwum Koncertowe
Edukacja
Praca
Mapa strony
Linki
Kontakt

sezon 2017/2018
sezon 2016/2017
sezon 2015/2016
sezon 2014/2015
sezon 2013/2014
sezon 2012/2013
sezon 2011/2012
sezon 2010/2011
sezon 2009/2010
sezon 2008/2009

Październik 2011

02.10.11
niedziela
godz.12.00

Kwartet "Prima Vista"
Krzysztof Bzówka - skrzypce, Józef Kolinek - skrzypce
Piotr Nowicki - altówka,
Zbigniew Krzymiński - wiolonczela
w programie: Elsner, Moniuszko, Szymanowski
06.10.11
czwartek
godz.18.00
Maciej Burdzy - skrzypce
Elżbieta Neumann - fortepian
w programie: Bach, Paganini, Wieniawski, Mozart
09.10.11
niedziela
godz.12.00

Marié Kiyone, Joanna Różewska, Marek Bracha
- fortepian
w programie: Chopin
13.10.11
czwartek
godz.18.00

Ada Dobrowolska, Emilia Jarocka, Agata Janczy,
Radosław Jarocki, Mira Marton, Magdalena Kołcz,
Karolina Mikołajczyk
- skrzypce
w programie: Bach, Paganini, Wieniawski, Twardowski
16.10.11
niedziela
godz.12.00
Henryka Trzonek - skrzypce
Katarzyna Glensk - fortepian
Andrzej Zalewski - słowo
w programie:Czajkowski, Szymanowski, Bacewicz, Andrzejowski, Bartók
20.10.11
czwartek
godz.12.00
Koncert Laureatów
XIX Międzynarodowego Festiwalu Chopinowskiego na Mazowszu

w programie: Bach, Chopin
20.10.11
czwartek
godz.18.00
Recital fortepianowy
Rafał Gudyka
w programie: Bach, Beethoven, Chopin, Paderewski, Rachmaninow
23.10.11
niedziela
godz.12.00

"Erato Trio"
Bartosz Bober - skrzypce, Robert Dacko - wiolonczela,
Grzegorz Skrobiński - fortepian
w programie: Brahms, Szostakowicz
27.10.11
czwartek
godz.18.00
Recital fortepianowy
Jekaterina Drzewiecka
w programie: Mozart, Rachmaninow, Chopin
30.10.11
niedziela
godz.12.00
Jakub Nowak - skrzypce, Artur Wieczerzyński - altówka
Tamara Szczep, Aleksander Dębicz - fortepian
w programie: Bach, Brahms, Bartók, Strawiński

do góry

Listopad 2011

03.11.11
czwartek
godz.18.00
Recital fortepianowy
Anna Hajduk
w programie: Clementi, Chopin, Liszt, Czajkowski, Zarębski
06.11.11
niedziela
godz.12.00
Józef Kolinek - skrzypce,
Joanna Maklakiewicz - fortepian
w programie: Elsner, Chopin
10.11.11
czwartek
godz.18.00
Recital akordeonowy
Piotr Tomala
w programie: Lecuona, Dupré, Krzanowski, Siemionow
13.11.11
niedziela
godz.12.00

Lilianna Zalesińska - mezzosopran
Piotr Szymanowicz - fortepian
Maria Tomala - altówka
w programie: Schubert, Brahms, Szymanowski, Loeffler
17.11.11
czwartek
godz.18.00
Recital fortepianowy
Łukasz Chrzęszczyk
w programie: Beethoven, Chopin, Liszt, Szymanowski
20.11.11
niedziela
godz.12.00
Mateusz Konopelski - skrzypce,
Piotr Kopczyński - fortepian
w programie: Franck, Wieniawski, Piazzolla, Lutosławski
24.11.11
czwartek
godz.18.00
Recital fortepianowy
Jonathan Powell
w programie: Rachmaninow, Skriabin, Szymanowski, Ives
27.11.11
niedziela
godz.12.00

Katarzyna Bąkowska - skrzypce
Anna Sawicka - wiolonczela
Franciszek Jasionowski - fortepian
w programie: Geminiani, Vivaldi, Ravel

do góry

Grudzień 2011

01.12.11
czwartek
godz.18.00


Tommaso Pratola - flet
Manuela Marcone - fortepian
w programie: Debussy, Reinecke, Poulenc, Borne
Koncert zorganizowany przy współpracy
Włoskiego Instytutu Kultury w Warszawie
04.12.11
niedziela
godz.12.00
Recital fortepianowy
Maurizio Silva
w programie: Brahms, Chopin
08.12.11
czwartek
godz.18.00
Karol Nasiłowski - kontrabas
Krzysztof Tokarski - fortepian
w programie: Schubert, Glier, Paganini, Mišek, Hindemith
11.12.11
niedziela
godz.12.00
Piotr Cegielski - skrzypce
Kaori Okuzumi- fortepian
w programie: Karłowicz, Kosenko, Prokofiew, Ravel
15.12.11
czwartek
godz.18.00

Michał Bielenia, Maciej Burdzy, Jan Mazur,
Szymon Naściszewski, Miłosz Wieliński
- skrzypce
Elżbieta Neumann - fortepian
w programie: Schubert, Schumann, Paganini, Bartók
18.12.11
niedziela
godz.12.00




Magdalena Szczepanowska - skrzypce
Piotr Hausenplas - wiolonczela
Aleksandra Dallali - fortepian
Anna Wcisło, Katarzyna Seremak - skrzypce
Natalia Reichert, Damian Kułakowski - altówka
Tamara Behler - wiolonczela
w programie: Mozart
29.12.11
czwartek
godz.18.00




"Koncert Kolędowy"
Joanna Lalek - mezzosopran,
Kwartet "Prima Vista"
Krzysztof Bzówka
- skrzypce,
Józef Koline - skrzypce,
Piotr Nowicki - altówka
Zbigniew Krzymiński - wiolonczela

do góry

Styczeń 2012

08.01.12
niedziela
godz.12.00
Marta Kowalczyk - skrzypce
Łukasz Chrzęszczyk - fortepian

w programie: Mozart, Schubert, Strauss, Messiaen
12.01.12
czwartek
godz.18.00
Koncert Wydziału Wokalnego ZPSM
im. J.Elsnera w Warszawie
Agnieszka Stachurska - fortepian

opieka artystyczna: Barbara Majewska
w programie: Mozart, Rossini, Brahms, Mendelssohn
15.01.12
niedziela
godz.12.00
Aleksandra Szaniawska - klarnet,
Magdalena Dobrowolska - flet,
Ye Jin Seol, Karolina Matuszkiewicz - skrzypce,
Monika Idasiak - altówka, Jakub Pożyczka - wiolonczela

Anna Szostek, Soo Jung Nam - sopran,
Adam Urbaniak, Zbigniew Malak - tenor
Mateusz Banasiuk, Łukasz Niedzielski, Hye-Jin Kim,
Dawid Zarzycki, Tomasz Chrostowski, Olga Mazur,
Pablo Lopez Zarzuela
- fortepian

w programie: Haendel, Bellini, Schubert, Schumann, Brahms
19.01.12
czwartek
godz.18.00
Jennyfer Fouani, Joanna Krajewska,
Justyna Czeczko-Krukowska, Mariusz Moćko,
Margarita Fomitcheva, Magdalena Dobrowolska,
Su Geun Choi, Antonina Styczeń,
Weronika Skowronek, Magdalena Łapińska
- flet
Hanna Sosińska-Kraski - fortepian

w programie: Bach, Martinů, Clarke, Doppler, Karg-Elert
22.01.12
niedziela
godz.12.00
Duet akordeonowy
Paweł Janas i Maciej Frąckiewicz

w programie: Bach, Mozart, Chopin, Franck, Grieg, Dvořák
26.01.12
czwartek
godz.18.00
Kosuko Ezaki, Anna Hajduk,
Maria Victoria Marquez Torres, Rena Imamura,
Javier Malebrán, Dawid Zarzycki
- fortepian

w programie: Mozart, Mendelssohn, Liszt, Chopin, Rachmaninow
29.01.12
niedziela
godz.12.00
Mika Kobayashi, Fan Jiang, Chen Zhao - fortepian

w programie: Bach, Haydn, Chopin, Paderewski

do góry

Luty 2012

05.02.12
niedziela
godz.12.00
Recital fortepianowy
Weronika Chodakowska
w programie: Bach, Mozart, Beethoven, Chopin, Rachmaninow, Skriabin
09.02.12
czwartek
godz.18.00


Dobrawa Czocher, Kim Ji Eun, Julia Fangrat,
Julia Kisielewska,
- wiolonczela
Aleksandra Dallali, Agnieszka Kozło, Ewa Skardowska,
Maja Sterczyńska
- fortepian
w programie: Beethoven, Chopin, Brahms, Różycki
12.02.12
niedziela
godz.12.00

Maria Włoszczowska, Danuta Kulisz - skrzypce
Julia Biłat - wiolonczela
Karolina Czechowska, Bartosz Bednarczyk - fortepian
w programie: Mozart, Schubert, Brahms, Poulenc
16.02.12
czwartek
godz.18.00
Recital fortepianowy
Jekaterina Drzewiecka
w programie: Schumann, Chopin, Liszt
19.02.12
niedziela
godz.12.00



Jakub Tuszyński - fortepian
Michał Bielenia, Piotr Nermer - skrzypce,
Bartłomiej Szymborski - altówka,
Marcin Kusek - wiolonczela
Andrzej Zieliński - kontrabas
w programie: Beethoven, Chopin, Debussy
23.02.12
czwartek
godz.18.00

Robert Kosmala - bas
Katarzyna Makowska fortepian
w programie: Bach, Mozart, Bellini, Gounod, Schubert, Brahms, Moniuszko
26.02.12
niedziela
godz.12.00
Aleksandra Szwejkowska - Belica - skrzypce
Cezary Sanecki - fortepian
w programie: Szymanowski, Bacewicz, Łuciuk

do góry

Marzec 2012

04.03.12
niedziela
godz.12.00
Karolina Sienkiewicz - skrzypce
Yuka Satomi - fortepian
w programie: Bach, Beethoven, Mozart, Sarasate
08.03.12
czwartek
godz.18.00
Recital fortepianowy
Joanna Kacperek
w programie: Bach, Beethoven, Liszt, Ginastera
11.03.12
niedziela
godz.12.00
Marta Włodarczyk - sopran
Bartosz Ludkiewicz - fortepian
w programie: Chopin, Karłowicz, Michałowski, Puccini
15.03.12
czwartek
godz.18.00
Magdalena Lech - skrzypce,
Krzysztof Stanienda - fortepian
w programie: Bach, Paganini, Mozart, Czajkowski
18.03.12
niedziela
godz.12.00


Jadwiga Niebelska - sopran
Zuzanna Stradowska, Katarzyna Meisner
- wiolonczela
Zuzanna Całka, Tatiana Sikorska, Rafał Mokrzycki
- fortepian
w programie: Britten, Honegger, Rachmaninow, Szostakowicz
22.03.12
czwartek
godz.18.00



Katarzyna Bubień, Karolina Pyrtek, Maria Postrożna,
Zuzanna Stupkiewicz, Anna Krupa, Dominika Pocendek,
Klaudia Giranowska, Filip Michalak
- flet
Zuzanna Waszak, Przemysław Postrożny - wiolonczela
Anastasia Levandovskaia, Wojciech Kruczek - fortepian
w programie: Bach, Haydn, Popp, Fauré, Weber, Kohler
25.03.12
niedziela
godz.12.00

Tatiana Shebanova in Memoriam
Jekaterina Drzewiecka, Jarosław Drzewiecki,
Stanisław Drzewicki
- fortepian
w programie: Chopin, Schubert, Schumann
29.03.12
czwartek
godz.18.00

Danuta Kulisz, Kornelia Grądzka - skrzypce,
Julia Biłat, Dobrawa Czocher - wiolonczela,
Karolina Czechowska, Hanna Raniszewska - fortepian
w programie: Mozart, Schubert, Schumann, Brahms

do góry

Kwiecień 2012

01.04.12
niedziela
godz.12.00





Koncert Pasyjny
Kwartet Prima Vista
Krzysztof Bzówka - I skrzypce,
Józef Kolinek - II skrzypce
Piotr Nowicki - altówka,
Zbigniew Krzymiński - wiolonczela
w programie: Józef Haydn Siedem ostatnich słów Chrystusa na krzyżu
12.04.12
czwartek
godz.18.00
Lidia Futorska - skrzypce
Iwan Pachota - fortepian
w programie: Wieniawski, Szymanowski
15.04.12
niedziela
godz.12.00
Judith Le Monnier - skrzypce
Barbara Halska, Marielle Le Monnier - fortepian
w programie: Chopin, Debussy, Ravel
19.04.12
czwartek
godz.18.00


Piotr Cegielski - skrzypce
Dariusz Dęga - skrzypce
Marek Iwański - altówka
Robert Putowski - wiolonczela
w programie: Moniuszko, Szymanowski, Bacewicz
22.04.12
niedziela
godz.12.00


Katarzyna Gucwa, Paweł Kucharczyk, Piotr Markisz,
Izabela Paszkiwicz, Marek Smoczyński,
Kinga Zuchowicz
- fortepian
w programie: Chopin, Schumann, Czajkowski,
Skriabin, Chaczaturian
26.04.12
czwartek
godz.18.00
Katarzyna Sabuda, Jakub Jarosz, Mateusz Majchrzak,
Wojciech Psiuk, Szymon Zawodny
- saksofon
Agnieszka Kopacka, Ewa Skardowska - fortepian
w programie: Bach, Maurice, Gotkovski, Bonneau, Decruck, Denisov, Sweerts
29.04.12
niedziela
godz.12.00
Artur Rożek - baryton
Anastasia Levandovskaia - fortepian
w programie: Chopin, Moniuszko, Karłowicz, Schubert, Schumann, Wolf

do góry

Maj 2012

06.05.12
niedziela
godz.12.00


Alicja Baranowska, Zuzanna Krawczak, Anna Jaskanis,
Karol Marcinkowski, Paulina Kusa
- skrzypce
Aleksandra Dallali - fortepian
w programie: Mozart, Paganini, Brahms, Sibelius, Wieniawski, Bloch
10.05.12
czwartek
godz.18.00
Katarzyna Mróz, Tomasz Domański,
Mateusz Rożek
- fortepian
w programie: Bach-Busoni, Chopin, Schubert, Liszt, Skriabin
13.05.12
niedziela
godz.12.00
Marta Wróblewska - sopran
Urszula Iżbicka - fortepian
w programie: Schumann, Paderewski, Szymanowski
17.05.12
czwartek
godz.18.00
Aleksandra Kozioł, Joanna Krauze, Bartosz Ludkiewicz,
Wojciech Skowron, Jan Wachowski
- fortepian
w programie: Clementi, Haydn, Beethoven, Debussy
20.05.12
niedziela
godz.12.00
Fan Jiang, Mika Kobayashi,Chen Zhao - fortepian
w programie: Bach, Beethoven, Chopin, Brahms
24.05.12
czwartek
godz.18.00



Koncert Wydziału Wokalnego
PSM II st. im. J.Elsnera w Warszawie
Agnieszka Stachurska - fortepian
opieka artystyczna: Barbara Majewska
w programie: Carissimi, Purcell, Monteverdi, Händel, Brahms, Saint-Saëns, Offenbach
27.05.12
niedziela
godz.12.00





Kwartet "Pro Arte"
Małgorzata Marczyk - fortepian
Anna Jakubczak - skrzypce
Marzena Rogińska - altówka
Katarzyna Kaczyńska - wiolonczela
w programie: Krogulski, Noskowski, Rutkowski
Koncert prezentowany w ramach projektu
"Majówka na Skarpie"
31.05.12
czwartek
godz.18.00


Anna Hajduk, Rena Imamura,
Maria Victoria Marquez Torres, Joanna Wicherek,
Kosuke Ezaki, Pablo Lopez, Tomasz Woźnicki,
Dawid Zarzycki
- fortepian
w programie: Bach, Mozart, Schubert, Schumann, Liszt, Brahms

do góry

Czerwiec 2012

03.06.12
niedziela
godz.12.00



Stanisławowi Moniuszce w 140 rocznicę śmierci
Anna Mikołajczyk - sopran
Witold Żołądkiewicz - baryton
Ewa Pelwecka - fortepian
słowo wstępne: Andrzej Spóz
w programie: pieśni i arie Stanisława Moniuszki
10.06.12
niedziela
godz.12.00
Recital skrzypcowy
Mercedes Borguńska
w programie: Bach, Ysa˙e, Beethoven, Paganini
14.06.12
czwartek
godz.18.00
Recital fortepianowy
Karolina Nadolska
w programie: Chopin, Liszt, Debussy
17.06.12
niedziela
godz.12.00

Koncert Sekcji Instrumentów Dętych i Perkusji
Państwowej Szkoły Muzycznej
im. Oskara Kolberga w Warszawie
w programie: Mozart, Moniuszko, Ogiński, Joplin, Albéniz
21.06.12
czwartek
godz.18.00




Martyna Piwońska, Olga Siemieńczuk - sopran
Sungmin Kang - tenor
Weronika Skowronek - flet
Dagmara Dudzińska, Piotr Fidelus, Ewa Guz Seroka
- fortepian
w programie: Czajkowski, Donizetti, Gall, Haydn, Karłowicz, Leoncavallo, Massnet, Meyerbeer, Mozart, Pucciniego, Sołtys, Tosti, Verdi
23.06.12
sobota
godz.12.00




Koncert Dyplomantów Ognisk Muzycznych
Warszawskiego Towarzystwa Muzycznego
Zofia Gralińska-Sakai, Monika Kuś,
Piotr Bujak, Paweł Gocłowski
- fortepian
Anna Robert - skrzypce
Michał Romanowski - perkusja
w programie: : Bach, Haydn, Clementi, Czajkowski, Latham
24.06.12
niedziela
godz.12.00
Recital fortepianowy
Agnieszka Korpyta
w programie: Scarlatti, Mozart, Chopin, Liszt, Rachmaninow

Część koncertów zostało zrealizowanych dzięki pomocy finansowej
Miasta Stołecznego Warszawy

Do góry


Do góry | Strona startowa | Copyright © WTM | Kontakt |